LEVREČIŲ VEISLYNAS KOPOS NAMAI

Gimęs iš susižavėjimo levrečių elegancija, pozityvu ir charizmatišku charakteriu

Apie mus

Kopos Namai – taip pavadinome savo hobį ir laisvalaikio aistrą, dedikuotą vienai veislei – levretėms.

 

Mūsų nedideliame veislyne šiuo metu gyvena trys kalės: veislyno pradininkė Kopa, jos dukros Aša ir Nana. Bet Kopos Namai reiškia daug daugiau: tai ištisa bendruomenė žmonių, suvienytų meilės šunims apskritai ir levrečių veislei konkrečiai. Tai mūsų šuniukus auginančios šeimos, mūsų veisimo programoje dalyvaujančių šunų šeimininkai, galų gale – visi tie levretes auginantys bičiuliai, kuriems artimi mūsų principai ir požiūris į veislę. Tai – mūsų draugai ir didžiulė vertybė, kuriai negailėdami skiriame savo laiką, žinias ir energiją.

 

PARODOS

Mums patinka parodos! Kartais laimime, kartais pralaimime – bet puikiai žinome, kad ringas – tai tik nuomonių sandūra, tai šou, tai adrenalinas, bendravimas ir pliūpsnis emocijų. O svarbiausia – tai proga kalbėti apie savo veislę. Tai kelias į žmonių širdis ir būdas edukuoti, šviesti ir skleisti Kopos Namų žinią.

Esame aktyvūs parodų dalyviai Lietuvoje ir užsienyje, pasaulinėse, Europos ir regiono parodose. Artimai bendraujame ir bendradarbiaujame su garsiausiais veislynais, dalyvaujame diskusijose ir nuolat domimės veislės aktualijomis visame pasaulyje, užmegzdami asmeninius kontaktus su žmonėmis, turinčiais didžiausios įtakos levrečių veislės gyvavimui šiandien.

 

VEISIMAS

Mums nepriimtini dažni kalės nėštumai. Mūsų kalės – visų pirma pilnateisiai šeimos nariai ir draugės, nenusipelnančios kasmetinių sekinančių vadų. Todėl kiekvieną savo vadą planuojame labai apgalvotai ir turėdami konkrečių tikslų: išveisti tam tikromis savybėmis pasižyminčius individus, pratęsti vertingas linijas, išsaugoti tai, kas verta būti išsaugota. Ir verčiausius palikuonis panaudoti tolimesnėje veisimo programoje.

 

SVEIKATOS TYRIMAI

Ilgą laiką Lietuvoje veisiamoms levretėms nebuvo privalomi jokie sveikatos tyrimai. Nuo 2020 metų, mūsų ir Lietuvos kurtų savininkų klubo iniciatyva, įvedamas reikalavimas, kad visos lietuviškos veisiamos levretės privalo turėti atliktą kelio girnelės testą.

Tačiau mes manome, kad atsakingam darbui su veisle būtina pasitelkti visus mokslo siūlomus instrumentus, todėl savo veisiamus šunis tikriname visapusiškai: atliekame kelio girnelės ir akių patikras; atliekame DNR tyrimus: dėl polinkio į akies tinklainės atšokimą ir glaukomą, dėl dantų emalio displazijos.

 

ŠUNIUKŲ REZERVACIJA

Jei nuoširdžiai žinote, ko norite, jei esate nusiteikę laukti ir išlaukti jums skirto levretuko iš Kopos Namų – parašykite mums, atvažiuokite palaikyti mūsų parodose, susipažinkime ir pasikalbėkime!

Visada parekomenduojame vadas, esančias patikimuose kolegų veislynuose Lietuvoje ir užsienyje, taip pat vadas nuo mūsų patinų – jų vaikais rūpinamės taip pat, kaip bet kuriuo kitu „kopinuku“.

 

KO TIKIMĖS IŠ JŪSŲ

Ilgametės partnerystės, pasvertų galimybių, kantrybės ir daug daug meilės Kopos Namų vaikams konkrečiai ir levretėms apskritai.