LEVREČIŲ VEISLYNAS KOPOS NAMAI

Gimęs iš susižavėjimo levrečių elegancija, pozityvu ir charizmatišku charakteriu

Apie mus

Kopos Namai – taip pavadinome savo hobį ir laisvalaikio aistrą, dedikuotą vienai veislei – levretėms.

 

Mūsų nedideliame veislyne šiuo metu gyvena trys kalės: veislyno pradininkė Kopa, jos dukros Aša ir Nana. Bet Kopos Namai reiškia daug daugiau: tai ištisa bendruomenė žmonių, suvienytų meilės šunims apskritai ir levrečių veislei konkrečiai. Tai mūsų šuniukus auginančios šeimos, mūsų veisimo programoje dalyvaujančių šunų šeimininkai, galų gale – visi tie levretes auginantys bičiuliai, kuriems artimi mūsų principai ir požiūris į veislę. Tai – mūsų draugai ir didžiulė vertybė, kuriai negailėdami skiriame savo laiką, žinias ir energiją.

 

PARODOS

Mums patinka parodos! Kartais laimime, kartais pralaimime – bet puikiai žinome, kad ringas – tai tik nuomonių sandūra, tai šou, tai adrenalinas, bendravimas ir pliūpsnis emocijų. O svarbiausia – tai proga kalbėti apie savo veislę. Tai kelias į žmonių širdis ir būdas edukuoti, šviesti ir skleisti Kopos Namų žinią.

Esame aktyvūs parodų dalyviai Lietuvoje ir užsienyje, pasaulinėse, Europos ir regiono parodose. Artimai bendraujame ir bendradarbiaujame su garsiausiais veislynais, dalyvaujame diskusijose ir nuolat domimės veislės aktualijomis visame pasaulyje, užmegzdami asmeninius kontaktus su žmonėmis, turinčiais didžiausios įtakos levrečių veislės gyvavimui šiandien.

 

VEISIMAS

Mums nepriimtini dažni kalės nėštumai. Mūsų kalės – visų pirma pilnateisiai šeimos nariai ir draugės, nenusipelnančios kasmetinių sekinančių vadų. Todėl kiekvieną savo vadą planuojame labai apgalvotai ir turėdami konkrečių tikslų: išveisti tam tikromis savybėmis pasižyminčius individus, pratęsti vertingas linijas, išsaugoti tai, kas verta būti išsaugota. Ir verčiausius palikuonis panaudoti tolimesnėje veisimo programoje.

 

SVEIKATOS TYRIMAI

Nors pagal šiuo metu galiojančius Lietuvos kinologų draugijos nuostatus jokie sveikatos tyrimai levrečių veislei nėra privalomi, manome, kad tokių paveldimų patologijų kaip išnirusios kelio girnelės ir akių ligų tyrimai yra labai svarbūs stengiantis veisti sveikus šunis. Todėl visiems mums priklausantiems šunims šie tyrimai yra atliekami, o su mumis bendradarbiaujantiems veislynams, veisėjams ar pavieniams augintojams – primygtinai rekomenduojami.

 

ŠUNIUKŲ REZERVACIJA

Vados pas mus retos, todėl siūlome iš karto susitaikyti su mintimi, kad “čia ir dabar” šuniuko nebus. Jei nuoširdžiai žinote, ko norite, jei esate nusiteikę laukti ir išlaukti jums skirto levretuko iš Kopos Namų – parašykite mums, atvažiuokite palaikyti mūsų parodose, susipažinkime ir pasikalbėkime!

 

KO TIKIMĖS IŠ JŪSŲ

Ilgametės partnerystės, pasvertų galimybių, kantrybės ir daug daug meilės Kopos Namų vaikams konkrečiai ir levretėms apskritai.

 

img_6674