LEVREČIŲ VEISLYNAS KOPOS NAMAI

Gimęs iš susižavėjimo levrečių elegancija, pozityvu ir charizmatišku charakteriu

Veislyno naujienos ➜ Kartais pakanka pakeisti hendlerį

Per šiuos metus šaunioji Kopos Namų komanda apvažiavo beveik dvidešimt parodų, per kurias buvo visko: ir triuškinančių laimėjimų, ir apmaudžių nesėkmių, kartais sėkmė šypsodavosi plačia bedante šypsena, o kartais atsukdavo savo storą celiulitinį užpakalį, vienus teisėjus prisimename su dėkingumu ir susižavėjimu (nepriklausomai nuo to, laimėdavome ar pralaimėdavome), kitus – su nuostaba ar apgailestavimu (tiesiog pasistengsime į tokių parodas daugiau nesiregistruoti).

Vienas įdomesnių atradimų buvo gruodžio viduryje vykusioje parodoje Latvijoje, Liepojoje. Kai pirmą dieną į ringą išbėgusi Aša visiškai atsisakė dirbti ir tiesiog lakstė patenkinta šalia manęs, įsmeigusi žvilgsnį man į akis ir teprašydama „greičiau eiti namo”, nusprendžiau išbandyti tai, kas iki tol man atrodė neįsivaizduojama – duoti ją statyti visiškai svetimam žmogui, profesionaliai hendlerei, kuri iki tol Ašos nebuvo net čiupinėjusi. Ir mano spėjimas buvo teisingas: pakliuvusi svetimam žmogui į nagus, mergina susikaupė, visą dėmesį nukreipė už ringo ribų, susibalansavo, nustojo kabarotis ant rankų ir straksėti, pati atsistodavo puikiausioje parodinėje stovėsenoje, sudėliodama kojas taip, kaip ir turi sudėlioti teisingos konstrukcijos šuo!

Rezultatas? BOB ir BIG-4, aplošiant tokius didelius ir gauruotus konkurentus kaip afganų ir rusų kurtai! O svarbiausia – malonus akiai vaizdas ringe, kai matai puikiai dirbančią šou-žmogaus ir šou-šuns komandą. Ačiū Redai Vengalytei už jos subtilią nuojautą, profesionalumą ir švelnų hendlingą, kurio, akivaizdu, Ašai tikrai reikėjo.

Na, o smagiausia, kad su šiuo Latvijos CAC Aša tampa Latvijos čempione ir Pabaltijo čempione!

Pergalingą parodų sezoną uždarysime jau netrukus, paskutinėse šiemet tarptautinėse parodose Vilniuje.

Publikuota: 2013.12.09