LEVREČIŲ VEISLYNAS KOPOS NAMAI

Gimęs iš susižavėjimo levrečių elegancija, pozityvu ir charizmatišku charakteriu

Veislyno naujienos ➜ Kovo 6-toji: F vada Kopos Namuose

Mūsų veislyne gyvena dvi kalės. Tiksliau būtų pasakyti, kad jos gyvena ne veislyne, bet mūsų šeimoje: jos lygiai taip pat keliauja su mumis atostogauti per šeimos atostogas, rytais žadina vaikus į mokyklą, o parnešus iš parduotuvės maišus lygiai taip pat, kaip vaikai, supuola tikrinti „ką gero parnešei?“.

 

Todėl kaskart ryždamiesi naujai vadai, atidžiai pasveriame visus „už” ir „prieš” ir turime labai konkretų tikslą. Taip, žinoma, gamta daug ką pakoreguoja savaip, tačiau vizija išlieka, ir kol ji yra – mes matome tikslą užsiimti veisimu.

 

Štai tokia įžanga norėjosi pradėti trečiosios Kopos Namų vados pristatymą. F vada, pavadinta taip mados (Fashion) garbei. Ne tik dėl to, kad pastaraisiais mėnesiai Kopos Namuose kaip niekad daug mados, bet ir todėl, kad mums mada ir kurtai atrodo be galo tampriai susiję (tuo galite įsitikinti peržiūrėję nuotraukų albumą Kopos Namų Facebook profilyje).

 

Trys nuostabios princesės, gimusios iš dvejus metus Lietuvoje geriausia levrete pripažintos Ašos ir legendinės itališkos Vertragus linijos tęsėjo, Švedijoje gimusio ir Estijoje gyvenančio neįtikėtino grožio levretuko Totte‘s. Esame be galo dėkingi šio pilko džentelmeno šeimininkams už pasitikėjimą – taip jau yra, kad atsakingi elitinių patinų savininkai savo šunis kergimui duoda tik pačioms geriausioms kalėms, be to, labai atidžiai patikrinę veisėjo reputaciją. Tai ne tik didžiulė garbė mums, Kopos Namų veislynui, bet ir galimybė į Lietuvą atvežti išskirtinių kraujų ir taip praturtinti gana siaurą genetinę levrečių įvairovę.

 

Kol kas jos – vos kelis šimtus gramų sveriančios mažos kirmėlytės. Pavadintos šių metų madingiausių spalvų pavadinimais.

 

Ficelle Kopos Namai – pirmoji gimusi kremiškai smėlinė kalytė su pilka kauke. Formica Kopos Namai – pilkutė, mažiausioji vados mergaitė, su tėvo baltu piešiniu ant krūtinės ir mažomis baltomis kojinaitėmis ant letenėlių. Ir Flamant Rose Kopos Namai – trečia gimusi, bet antra pagal svorį mergina su „angelo sparnų“ piešiniu ant krūtinės (lygiai tokiu pačiu, kaip pas motiną).

 

Dedame daug vilčių į šią šaunią trijulę ir linkime joms pačių geriausių šeimininkų.

Publikuota: 2014.03.08