LEVREČIŲ VEISLYNAS KOPOS NAMAI

Gimęs iš susižavėjimo levrečių elegancija, pozityvu ir charizmatišku charakteriu

Veislyno naujienos ➜ Mums patinka parodos

Taip, mums patinka parodos. Visas tas – sulankstomų kėdučių, šukuojamo plauko, lojimų, urzgimo, narvų, boksų, kilimų žiemą ir žolės vasarą, pergalės šuolių ir nusivylimo atodūsių, pavydžių žvilgsnių ir džiaugsmingų šypsenų, iš susijaudinimo virpančių rankų ir nuolat aplink spragsinčių fotoaparatų – pasaulis. Todėl per šiuos metus apsilankėme daugiau kaip dvidešimtyje parodų keturiose šalyse. Vienose dalyvavome, kitose tik stebėjome, kartais važiuodavome su abiem kalėmis, kartais tik su kuria nors iš jų. Vienus kartus laimėdavome, kitus – pralaimėdavome, šokinėjome iš džiaugsmo ir tramdėme nusivylimą. Sutikome daug naujų veidų ir pagaliau gyvai pamatėme tuos, kuriuos iki tol pažinojome tik iš feisbuko. Pavargdavome, bet po kelių savaičių ir vėl užvirdavo kraujas ir plūstelėdavo nuotykių adrenalinas pakeliui į dar vieną parodą.

 

Penki CACIB, keturių šalių čempionų titulai, daugkartiniai BOB ir BOS laimėjimai – tai pergalės, po kurių grįžus namo tenka kaskart perstumdyti ant lentynų taures, nes vietos joms ten – vis mažiau ir mažiau, o rozečių kalnelis auga tiesiog nepadoriais tempais. Ypač po šio, paskutinio savaitgalio, tapusio triumfo diena mūsų mažam veislynui.

 

Laimėti BOB tarptautinėje parodoje, ir dar su savo veisimo šunimi – tai tokia maloni patirtis, po kurios geras jausmas lydi dar ilgai. O kai gausioje konkurencijoje iškopi ant BIG trejetuko pakylos ir laimi Res. Best In Group, iš džiaugsmo ir dėkingumo gali išbučiuoti visus – ir hendlerę, ir šunį, ir šiaip bet ką, kas stovės nesaugiu atstumu.

 

Taip, tai buvo puikūs metai su šauniu ir didingu paskutiniu akordu.

 

ASHANTI ASHA rezultatai dviejose tarptautinėse parodose 2013 12 14-15 d. d.

Vilniaus Žiema 2013, Atvira klasė: BOB (teisėja Elena Kuleshova, Rusija); BIG-2 (teisėjas Nikolay Sedykh, Rusija).

Papildomo konkurso metu atrinkta tarp šešių parodos gražiausių Lietuvoje išveistų šunų (teisėjas George Schogol, Gruzija).

Kalėdinė taurė 2013, Atvira klasė: BOB (teisėjas Andrey Kisliakov, Baltarusija); BIG-3 (teisėja Jelena Kruus, Estija).

 

 

 

 

Publikuota: 2013.12.19