LEVREČIŲ VEISLYNAS KOPOS NAMAI

Gimęs iš susižavėjimo levrečių elegancija, pozityvu ir charizmatišku charakteriu

Veislyno naujienos ➜ Nėštumas patvirtintas! Nanami x Amerigo = ?

Paskutinė šių metų vada Kopos Namuose ir paskutinė mūsų italo – Amerigo Del Barone Rampante – vada apskritai. Štai su tokiomis puikiomis naujienomis pasitinkame 2017-ųjų vasarą.

2,5 metų Nanai – Nanami Kopos Namai – tai pirmoji vada (mes nenaudojame savo šunų ir kalių reprodukcijai, kol jiems nesueina bent 2 metai). Ši ypatinga kalytė yra bene geriausio temperamento levretė, kokią yra tekę matyti: draugiška ir jauki aplinkiniams, bet lojali savo šeimininkams, tyli, bet smalsi ir aktyvi, gali per dienas miegoti po pledais, arba zuiti ratus aplink namus, voliotis po šiltą žolę arba lipti pasmalsauti į baseiną. Mėgstamiausias užsiėmimas – gulėti savo išsirinktam ŽMOGUI ant šilto pilvo ir snausti.

NANA TOP

Nana – kaip ir visa N vada – savo eksterjeru atsigimė į skandinavų linijas, demonstruoja neblogą bėgimo instinktą, net ir būdama gan aukštoko ūgio, savo temperamentu ir proporcingu sudėjimu pakerėjo parodų teisėjus ir jau per pirmus pasirodymus ringuose susirinko visus reikiamus įvertinimus, reikalingus Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltijos čempionų patvirtinimui. Ne veltui Naną vadiname šių namų gerąja fėja: kantriausia šuniukų auklėtoja, ištikimiausia kelionių palydovė, klusniausia parodų dalyvė, jaukiausia popietinių pogulių draugė.

fullsizeoutput_36ea

Trečiojo gimtadienio link žingsniuojantis Enzo – Amerigo Del Barone Rampante – pas mus atkeliavęs iš šiuo metu vieno garsiausių pasaulio veislynų „Barone Rampante”, iš Italijos. Atrodo, kad savyje jis susirinko geriausius protėvių – pasaulio nugalėtojų ir bėgikų – genus: be galo elegantiškas, švelnus, grakštus ir greitas kaip gazelė, jis yra neprilygstamas savo veislės atstovas.

18118624_1352055038163015_1168585835792549450_n

Be galo didžiuojamės ir džiaugiamės, kad jo veisėja – Dorella Goldoni – patikėjo šį berniuką mums. Na, o mes, savo ruožtu, laikomės susitarimo, kad Enzo reprodukcijoje bus naudojamas labai ribotai ir tik su Kopos Namų kalėmis. Todėl po L vados ir M vados, ši, trečioji Enzo vada, yra paskutinė, ir daugiau reprodukcijoje šis patinas naudojamas nebebus. Tačiau mes atsakingai ir kruopščiai dirbsime su jo linijomis ir daug tikimės iš Enzo palikuonių: veislynas bendrasavininkystei pasiliko jo dukteris Laume Kopos Namai ir Mandola Kopos Namai, kurios jau dabar džiugina tobulomis formomis ir žavingu judesiu, kurio taip trūksta mūsų regiono levretėms.

14291633_1137730589595462_7671907272380285242_n

 

Nanos ir Enzo vada pasaulį turėtų išvysti liepos pradžioje. Sekite naujienas mūsų FB puslapyje Kopos Namai.

Publikuota: 2017.05.31