LEVREČIŲ VEISLYNAS KOPOS NAMAI

Gimęs iš susižavėjimo levrečių elegancija, pozityvu ir charizmatišku charakteriu

Veislyno naujienos ➜ Viso gero, 2017-ieji! Buvo smagu.

fullsizeoutput_40b3

Jei reikėtų vienu žodžiu nusakyti, kokie 2017-ieji buvo Kopos Namams, tinkamiausias turbūt būtų INTENSYVUMAS. Iš tiesų, skaičiai įspūdingi: aplankyta per 40 parodų 6 šalyse, rodyti 7 Kopos Namų šunys, iš kurių 5 užsidarė penkiolika suaugusiųjų ir jaunimo čempionų titulų – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltijos, Lenkijos, Ukrainos. Laimėtas įspūdingiausias trofėjus Lietuvos levrečių istorijoje: Pasaulio jaunimo nugalėtojas – ja tapo mūsų italo Amerigo Del Barone Rampante ir prancūzės In The Name Of Love De Magistris dukrytė Lusis Kopos Namai. Ir dar vienas pirmasis kartas: gražioji Flamant Rose Kopos Namai sugebėjo per vieną savaitgalį dukart laimėti Best In Show titulą visų veislių šunų parodose Kaune –  o tai yra WOW kvadratu 🙂

fullsizeoutput_37ea

Į naujus namus keturiose šalyse per šiuos metus iškeliavo devyni šuniukai:  L, M ir B vados. Visi jie – Amerigo vaikai, ir tai buvo pirmos ir paskutinės šio nuostabaus patino vados. Dabar jau – jo vaikų eilė skinti laurus ringuose ir prisidėti prie lietuviškų levrečių šlovės.

MEZZO

Tačiau visa tai – skaičiai ir statistika. Kur kas svarbiau, kiek per šiuos metus „užsidirbome“ naujų draugų ir mylinčių mūsų šuniukų šeimininkų, kiek prirašėme laiškų levretėmis besidomintiems, kiek opusų prikalbėjome telefonu ir kiek priėmėme į svečius. Rašėme tekstus apie savo mylimą veislę (galite skaityti čia) ir net filmavomės TV laidai (galite peržiūrėti čia)!

Taip, tai buvo išties intensyvūs metai. Kupini netikėtumų, veiksmo, mažų uodegyčių ir spindinčių pergalių, tūkstančių nuvažiuotų kilometrų, šimtų apsikabinimų, šaltų nosių, daug pašnekesių ir išgertų kavos puodelių.

Ačiū mūsų bičiuliams ir Kopos Namų šeimos nariams: už tai, kad mylite „kopinukus“, už tai, kad dalinatės žavingomis akimirkomis, už tai, kad palaikote mus.

Tegul kiti metai būna ne prastesni ir mums, ir tiems, kurie prisijungs prie mūsų 😉

fullsizeoutput_404d

Publikuota: 2017.12.26